Giełda papierów wartościowych to niemal wymarzone miejsce dla wszystkich tych, którzy lubią zarabianie z posmakiem ryzyka, czy też wręcz okraszone nutką hazardu. Aczkolwiek w przypadku inwestycji giełdowych łut szczęścia nie jest tak istotny jak w typowym hazardzie.

Tutaj zdecydowanie większą rolę odgrywają twarde fakty, który znajdują swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Więcej…

Przedmioty kolekcjonerskie, podobnie jak dzieła sztuki, wiążą się z emocjami. Inwestycja w dzieła sztuki to inwestycja w piękno, a w kolekcje - to sentyment.

Wartość przedmiotu często zależy od jego historii, na przykład długopisy lub wieczne pióra - ile jest wart długopis, którym Wałęsa podpisał porozumienie kończące strajk w Stoczni Gdańskiej, a ile taki sam, tyle że zwykły długopis z tego okresu?

Więcej…

Sposobów inwestowania jest wiele. Jednym z najbardziej popularnych jest Giełda Papierów Wartościowych. Grać na giełdzie można długoterminowo lub krótkoterminowo, np. opierając się na spekulacjach.

Oczywiście dużo więcej zwolenników ma inwestowanie zorientowane na szybki zysk. Jednak tu potrzebne są duża wiedza oraz intuicja. Lokowanie pieniędzy w złoto, jest niemal równie popularne, co trzymanie ich w akcjach spółek giełdowych.

Więcej…
Informatyzacja firmy
Profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne

Profesjonalne urządzenia wielofunkcyjneObecnie stawiamy przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność przedmiotów, jakimi się otaczamy. Żyjemy dynamicznie, więc naszymi sprzymierzeńcami są te urządzenia, które są komfortowe i praktycznie.

Takie właśnie są profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne, pozwalające nam na posiadanie jednego akcesorium, które przydają się w wielu przypadkach. Takie rozwiązanie oszczędza nie tylko miejsce i pieniądze, ale jest niezwykle wygodne.

Więcej…
 
Tablet pod lupą

TabletOstatnio na naszym rynku głośno jest o tabletach. Są to rodzaje małych komputerów przenośnych z dotykowym ekranem, najczęściej ok. 10 cali. Pojawiło się wiele ofert w którym dostajemy tablet jako gratis, m. in. z internetem, czy nawet jako dodatek do mebli. Dlatego dzisiaj przyjrzymy się tym małym urządzeniom.

Więcej…
 
Programy dla firm księgowych

Usługi księgoweBiuro rachunkowe kojarzy się nam zazwyczaj z osobami, które zajmują się wypełnianiem druków PIT, deklaracji dla ZUS czy mozolnie wypełniają księgi handlowe dla swoich klientów.

Obecne biura rachunkowe niewiele mają już wspólnego z tymi wyobrażeniami. Podstawowe usługi oczywiście pozostały niezmienne. Takie firmy nadal zajmują się wypełnianiem ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, ewidencjonowaniem przychodów czy pomocą w rozliczaniu się firmy, ale robią to z pomocą nowoczesnych programów dla firm.

Więcej…
 
Funkcjonalności programu fakturowego

Program do fakturowaniaNowoczesne i darmowe programy do fakturowania sprawdzają się idealnie zarówno w małej jak i większej firmie. Są proste w obsłudze, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Za ich pomocą można zoptymalizować i zautomatyzować wiele procesów w firmie, pozwalają nam na szybkie drukowanie faktur bez błędów. Taki program do faktur łatwo jest również zintegrować z innymi modułami dla firm, na przykład z aplikacjami wspomagającymi prace magazynu czy działu księgowego.

Więcej…
 
Copyright ©  ISE